Горизонтальний лоток - інструмент для зберігання каталогів, журналів, проспектів та інших паперів формату А4.
Лоток виготовлений з нетоксичного пластику з глянсовою поверхнею, є можливість вертикального або ступінчастого настроювання.
Лоток універсальний і сумісний з будь-якими класичними лотками.
Передня частина лотка зі скосом і збільшеною передній виїмкою дозволяє отримувати необхідні папери швидко, а велика фронтальне отвір додає зручності при роботі.
- Колір: димчастий
- Розмір: 340х260х64мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КІП |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Горизонтальний |
| Розташування | Настільне |
| Упаковка | Без упаковки |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145,40 ₴



